phone-icon
(050) 450-40-15 - Херсон (066) 928-65-26 - Херсон

0.00 грн.

Заказать звонок

Паркетна дошка

 
 

Паркетна дошка від провідних виробників

Зробити підлогу красивою та практичною допоможе паркетна дошка. Це спеціальний оздоблювальний матеріал, який формує при укладанні красивий візерунок.

Интернет-магазин FlooringHouse даёт возможность купить паркет в Херсоне и области. Мы реализуем продукцию от проверенных компаний. Например, бренд Polarwood предлагает товары от Karelia-Upofloor, известной более чем в 50 странах. Выпуск ведётся с соблюдением правил и регулярным контролем на всех этапах производства. Цена паркета в Херсоне находится в средней категории, а благодаря акциям вы точно сможете купить его недорого.

Структура будматеріалу

Паркетна дошка є 100% натуральним оздоблювальним матеріалом, що складається з кількох шарів (переважно з трьох). Поєднуються всі частини так, щоб унеможливити деформацію будматеріалу при використанні. Суть методу полягає в тому, що якісне дерево застосовується виключно для верхнього паркетного шару. У середньому його товщина становить 4 мм. Два інших виготовляються із менш цінної деревини — переважно використовується хвойне дерево. Згідно з технологією, в мозаїчному паркеті середній шар має поперечний напрямок волокон, а верхній і нижній мають поздовжнє розташування. Ця технологія виробництва дозволила збільшити міцність паркету в кілька разів.

Эксплуатационные преимущества

Якісну і стильну  підлогу можна отримати без особливих зусиль і витрат за допомогою наборного паркету. Це найкращий вибір для тих, хто цінує надійність та естетичність, практичність та натуральність.

Чому варто купити паркетну дошку Polarwood, а не віддати перевагу іншому матеріалу:

Гігієнічні властивості. Будматеріал виготовлений із екологічно безпечних компонентів.

Низька вартість Polarwood. Завдяки цьому ремонт обійдеться недорого

Простий монтаж. Паркетна дошка може бути укладена «плаваючим» способом, після чого при необхідності її можно розібрати і зібрати в іншому місці.

Придбати товар можна у будь-якому обсязі. В асортименті великий вибір дощок із широкою лінійкою кольорів.

Оформлення заказу

Компанія FlooringHouse більш ніж двадцять років реалізує будівельний матеріал, виконуючи успішні проекти. Ціни на паркетні дошки від виробника. Щоб отримати знижку 10%, рекомендуємо зареєструватися на сайті. Замовити товар можна телефоном або в режимі онлайн. Доставка виконується по Херсону та області. Також придбати якісний паркет вдасться зі знижкою понад 10% , у нашому магазині завжди вітається розумний торг.

Часто задаваемые вопросы

  • ✓ Скандинавский стиль(Минимальное количество мебели, светлая отделка.)
  • ✓ Минимализм(Отсутствие бесполезных предметов, функциональное использование площади комнаты.)
  • ✓ Эко-стиль(Натуральные материалы в отделке, мебели и элементах декора. Светлое открытое пространство.)

Самый популярным напольным покрытием 2020 года стал виниловый пол.Данное напольное покрытие сочетало в себе такие свойства, как эстетичность, прочность, износостойкость, влагонепроницаемость, устойчивость к истиранию и влиянию ультрафиолетовых лучей, простота в уходе.Виниловый пол может с успехом имитировать любые породы дерева, керамическую плитку, мраморную крошку, натуральный камень, кожу, ковровые покрытия, ткани и многое другое.

Самым востребованым вариантом отделки стен в 2020 году являеться использование декоративной штукатурки!Данный вариант отделки обладает такими свойствами:

  • ✓ Практичность и длительный срок службы
  • ✓ Экологическая безопасность материала
  • ✓ Уникальность фактуры
  • ✓ Прочное и паропроницаемое покрытие
  • ✓ Универсальность